گچ های ساختمانی

گچ هایی که مصارف عمومی دارند مانند گچ برای زیر کار ، گچ های پر کننده ، گچ برای نازک کاری، سفیدکاری و… در این دسته قرار میگیرند . این نوع گچ ها به صورت خالص از سنگ گچ تهیه میشوند که تنها در نوع مش که همان ریز و درشت بودن ذرات در مقیاس میکرون است و کیفیت و درجه خلوص سنگ معدنی آن تفاوت دارند.

سوپر گچ متین

این گچ براى مصارف سفیدکارى در داخل ساختمان مناسب بوده و توسط بروزترین ماشین آلات تولیدى با مقاومت بالا تولید مى شود. گچ سفیدکارى به دلیل داشتن ویژگى هاى منحصربه فرد نیاز به زیرسازى خاصى ندارد و تنها مى بایست که سطح مورد نظر بدون گرد و غبار و چربى باشد.

ویژگی ها
موارد مصرف

سفیدکارى و پرداخت

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن

در بسته بندى هاى 30 و 25 کیلوگرم

گچ آتان (ضد آب )

گچ در حالت پودر، جهت جبران مولکول هاى آب تبخیر شدة خود، تمایل شدیدى به جذب آب داشته و حتى رطوبت موجود در هوا را نیز جذب مى کند. اما پس از تشکیل ملات و اجراى لایۀ گچکارى شده در برابر رطوبت بسیار ضعیف عمل کرده و در صورت مجاورت طولانى مدت، به شکل لایه هایى از هم جدا میگردد. بنابراین عملاً نمى توان از گچ در مناطق شرجى و فضاهاى مرطوب داخل ساختمان استفاده کرد، اما کارشناسان خلاق ما، ضمن بررسى و تحقیق، نمونه هایى در آزمایشگاه به کمک افزودنى هاى شیمیایى تهیه کردند و در صدد تولید محصولى برآمدند که قدرت تحمل گچ را در برابر رطوبت، بالا ببرد. در همین راستا موفق به تولید گچ ضد آب آتان شده و آن را به تولید انبوه رسانده اند.

ویژگی ها
موارد مصرف

مناطق مرطوب، فضاى استخر، سونا، جکوزى، آشپزخانه و سرویس هاى بهداشتى

بسته بندی

پاکتهاى پلى پروپلین لمینت با بسته بندى 20 کیلوگرم

گچ بارز

براى تولید این محصول پس ازمرحلۀ پخت با استفاده از دستگاه آسیاب (پین میل) گچ با دانه بندى مناسب تولید میشود. این محصول یکى از محصولات معروف و قدیمى دربازار ایران بوده و با عملکرد عالى در سفیدکارى ساختمان (دیوار، سقف) موارد استفادة فراوانى دارد. براى بهره گیرى از بهترین شرایط استفادة این محصول هیچ ماده دیگرى نباید به ملات گچ بارز اضافه شود (سیمان، آهک و…)

ویژگی ها
موارد مصرف

سفیدکارى دیوار و سقف

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن

در بسته بندى هاى 30 و 25 کیلوگرم

گچ آترین (ضد حریق)

در شرایطى که در ساختمان ها آتش سوزى اتفاق بیفتد، اگر اسکلت اصلى ساختمان طى مدت زمان طولانى در معرض آتش باشد، شکل اصلى خود را از دست مى دهد، همین عامل موجب کاهش مقاومت ساختمان و در نتیجه تخریب آن مى شود. کارشناسان ما به کمک افزودنى هاى شیمیایى در اندازه هاى دقیق و معین، تلاش خود را به کار گرفته اند و توانسته اند محصولى با نام گچ آترین (ضد حریق) را تولید نمایند. این محصول نه تنها از گسترش آتش جلوگیرى میکند بلکه با کند کردن روند پیشروى آتش، فرصت مناسبى براى براى اطفا حریق ایجاد خواهد کرد.

ویژگی ها
موارد مصرف

ایجاد لایه هاى محافظتى براى فضاهایى داراى اهمیت بالا مانند اتاق آسانسور، دیوارهاى شومینه، دیوارهایى که لوله های تأسیساتى گرمایشى از آن عبور کرده و همچنین پوشش بر روى سطوحى که در معرض حرارت و انبساط و انقباض حرارتى قرار دارند قابل اجرا بر روى سطوح آجر، بلوك سیمانى و سفال، بتنى،فلزى و المانها جهت پوشش و ضد حریق کردن.

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن لمینت با بسته بندى 20 کیلوگرم

درسا ممتاز میکرونیزه

روش تولید این محصول به این صورت است که بعد از دانه بندى، ابتدا دانه هاى درشت تر یا در اصطلاح سنگ گچ را با کورة هایبرن و دانه هاى ریزتر یا در اصطلاح خاك گچ را با کوره لوبرن به صورت مجزا با حرارت غیر مستقیم پخت کرده و سپس محصول خروجى از دو کوره را جهت آسیاب نمودن، با یکدیگر مخلوط میکنیم و در مرحلۀ بعد محصول به قسمت سپراتور انتقال داده میشود تا با دانه بندى مناسب تولید شود و سپس بسته بندى و به بازار عرضه گردد.

ویژگی ها
موارد مصرف

سفیدکارى دیوار و سقف

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن

در بسته بندى هاى 30 و 25 کیلوگرم

گچ رسا

روش تولید این محصول به این صورت است که بعد از دانه بندى، ابتدا دانه هاى درشتتر یا در اصطلاح سنگ گچ را با کورة هایبرن و دانه هاى ریزتر یا در اصطلاح خاك گچ را با کوره لوبرن به صورت مجزا با حرارت غیر مستقیم پخت کرده و سپس محصول خروجى از دو کوره را جهت آسیاب نمودن، با یکدیگر مخلوط مى کنیم و در مرحلۀ بعد محصول به قسمت سپراتور انتقال داده مى شود تا با دانه بندى مناسب تولید شود و سپس بسته بندى و به بازار عرضه گردد

ویژگی ها
موارد مصرف

ساختمانى (پرداخت، نازك کارى، ابزار زنى، دکورسازى، قالبسازى)

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن

در بسته بندى هاى 30 و 25 کیلوگرم

گچ کومش

براى تولید این محصول پس ازمرحلۀ پخت با استفاده از دستگاه آسیاب (پین میل) با دانه بندى مناسب تولید میشود. این محصول یکى از محصولات معروف و قدیمى در بازار ایران بوده و با عملکرد عالى در سفیدکارى ساختمان (دیوار، سقف) موارد استفادة فراوانى دارد. براى بهره گیرى از بهترین شرایط استفادة این محصول هیچ مادة دیگرى نباید به ملات گچ کومش اضافه شود (سیمان، آهک و…)

ویژگی ها
موارد مصرف

ساختمانى (سفید کارى دیوار و سقف)

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن

در بسته بندى هاى 30 و 25 کیلوگرم

گچ درسا بتوگیپس

پوشاندن سطوح سیمانى و بتنى با گچ ساختمانى معمولى به سادگى امکانپذیر نیست، زیرا جذب آب جداره هاى بتنى کمتر از 2 درصد است و چسبندگى آنها با ملات گچى کم است، ما براى حل این مشکل محصول بتوگیپس را تولید کردیم. بتوگیپس محصول واسط مناسبى براى ایجاد سطح چسبنده، جهت سفیدکارى روى سطوح مذکور است. پیشنهاد میشود براى گچکارى با ضخامت 1 میلیمتر حدوداً یک کیلوگرم بر مترمربع استفاده شود

ویژگی ها
موارد مصرف

سطوح بتنى ویژه، رابیتس، سفیدکارى روى بلوك گچى
فوم پلى استایرن و بلوك هاى ACC

بسته بندی

پاکت هاى پلى پروپیلن

در بسته بندى هاى 30 و 25 کیلوگرم