گچبرگ ( drywall - gypsum board )

گچبرگ یا دیوار خشک به نوعی از تخته های گچی گفته میشود که با ترکیب نوع خاصی از گچ و مواد مکمل در میان دولایه کاغذ مخصوص ساخته میشود. گچبرگ ها با توجه به سبک بودن و سریع بودن در اجرا بسیار محبوب هستند.
گروه تولیدی آریا کنف تولید کننده محصولات G-BOARD از زیر مجموعه های پرشین ژیپس مفتخر آست با آخرین تکنولوژی روز دنیا این محصول را برای بازار داخلی با کیفیت جهانی تولید کند. 

گچبرگ RG

گچبرگ RG جی برد دارای هسته گچی بوده که سطح و لبه های طولی آن با کاغذ محکم پوشانیده شده است . این مـحـصول برای ساخـت و سـاز خـشک ( دیوار های جداکننده، دیوار های پوششی و سقف های کاذب و دکوراتیو ) مورد استفاده قرار میگیرد . لبه های ابزار خورده فضای کافی برای درزگیری با استفاده از بتونه و نوار جهت ایجاد سطحی کاملا صاف را فراهم می کند . این محصول دارای روکش شیری رنگ بوده که در امتداد محور طولی آن عبارت G board چاپ شده است.

گچبرگ MR

گچبرگ MR جی برد دارای هسته گچی به همراه مواد مقاوم در برابر جذب رطوبت بوده که سطح و لبه های طولی آن با کاغذ سبز رنگ عایق رطوبت پوشانده شده است . این محصول برای پوشش سقف و دیوار حمام ، سرویس بهداشتی ، استخر و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد .لبه های ابزار خورده فضای کافی برای درزگیری با استفاده از بتونه و نوار، جهت ایجاد سطحی کاملا صاف را فراهم می کند .

از مجموعه ­های بزرگ و هدفمند هلدینگ رضایی و پرشین ژیپس با هدف فرآوری محصولات گچ در کشور عزیزمان و جلوگیری از خام­ فروشی، با هدف تولید انواع صفحات روکش­دار گچی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده­ ها در ایران به شمار می­ رود. گسترۀ محصولات این شرکت شامل صفحات روکش­دار گچی، تایل­های سقف با آخرین فن­آوری روز دنیا است. این شرکت با هدف تمرکز بر ارائۀ نوآوری­های فنی و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با قوی­ترین استانداردها تأسیس شد.