نگاهی کوتاه

پرشین ژیپس از بزرگترین مجموعه های تولیدی و فرآوری گچ های ساختمانی و صنعتی در ایران می باشد . در مجموعه پرشین ژیپس تلاش بر این است که بهترین محصولات در کمترین زمان ممکن با بهترین قیمت ممکن به مصرف مننده عزیر برسد.

اهداف

در پرشین ژیپس که یکی از زیر مجموعه های هلدینگ رضایی می باشد ههدف اصلی اشتغال زایی است. به همین دلیل گسترش اصولی تمامی شرکت های مجموعه در دستور کار مدیران مجموعه است . علاوه بر آن در تلاشیم گچ این نعمت و هدیه طبیعت را قدر بدانیم و آن را به بهترین شکل ممکن با آخرین تکنولوژی های روز دنیا فرآوری کنیم تا بتوانیم علاوه بر نیاز داخلی کشور در عرصه صادرات گچ و محصولات جانبی گچ به خوبی پاسخ گوی نیاز های مشتریان گرامی باشیم.

تاریخچه

شرکت ابتکار سمنان

تاسیس 1362

شرکت ابتکار سمنان با بیش از 38 سال تجربه در زمینۀ طراحی، ساخت، نصب و راه ­اندازی ماشین­ آلات معدنی (کارخانجات تولیدی گچ، شن و ماسه، نمک، سیمان و فرآوری محصولات معدنی … ) با اخذ مجوز از ادارۀ ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی در سال 1362 اقدامات اساسی در زمینۀ تولید نمود. مدیریت این شرکت توانسته است با تلفیق تجربۀ چندین سالۀ خود و محاسبات و طراحی دقیق مهندسان وکادر فنی مجرب خط تولید، جایگاه بزرگی در بازهای داخلی و خارجی پیدا نماید.

شرکت توسعۀ گچ متین

تاسیس 1383

در سال 1383 مدیریت شرکت ابتکار با علم و تجربۀ خود در زمینۀ تولید ماشین­آلات صنعتی اقدام به ساخت یکی از مجهزترین و مدرن­ترین کارخانجات تولیدی گچ‌های صنعتی و ساختمانی نمود. هدف این شرکت فرآوری محصول گچ با  محصولات متنوع و با کیفیت و البته عرضه به تمام نقاط کشور و همچنین بازارهای خارجی می­باشد و تاکنون توانسته محصولات خود را با برندهای معتبر به بازارهای کشورهای چین، آفریقا، افغانستان، ترکمنستان و جنوب غربی و شرقی آسیا عرضه نماید.

شرکت کومش گچ سمنان

تاسیس 1383

واقع در منطقه مومن آباد، قلب تپندۀ تولید گچ‌های ساختمانی ایران با هدف تولید با کیفت و کارآمد و برندسازی در مساحتی بالغ بر 60000 متر مربع با بهره­گیری از معادن غنی که در تملک خود شرکت است اقدام به تولید محصولاتی فراتر از درخواست مشتریان داخلی و خارجی نمود.

شرکت گچ گتوند خوزستان

تاسیس 1395

جهت تولید گچ‌های ساختمانی و صنعتی با کیفیت، تأمین بازارهای داخلی جنوب غربی کشور و همچنین صادرات به حوزۀ خلیج­فارس در مساحتی حدود بیست هزار متر مربع در منطقۀ گتوند خوزستان تأسیس گردید.

شرکت حریر گچ سمنان

تاسیس 1378

این واحد تولیدی در سال 1378 با هدف تولید گچ‌های ساختمانی تأسیس شد. این شرکت اقدام به عرضۀ محصولات خود به بازار اصلی استان تهران نمود که تا به امروز توانسته جایگاه بزرگی را در این کلان شهر پیدا نماید و محصولات خود را با کیفیت هرچه بهتر به مشتریان خود عرضه نماید.

شرکت گچ الماس خزر

تاسیس 1395

یکی دیگر از پروژه­های تولیدی این هلدینگ واقع در منطقۀ صنعتی مومن آباد است که با هدف تولید گچ­های صنعتی و ساختمانی در سال 1395 به بهره ­برداری رسید.

شرکت گچ آرین

این واحد تولیدی با هدف تولید گچ­های ساختمانی و تأمین هرچه بهتر تولیدات گچ در استان تهران و البرز، در سال 1396 راه­اندازی شد و با تجهیز ماشین­آلات توانسته­ایم سهم بزرگی از بازارهای هدف را داشته باشیم.

شرکت اسپیران گچ تبریز

یکی دیگر از پروژهای سرمایه­گذاری شده توسط مدیریت محترم هلدینگ رضائی است که در شهر تبریز جهت تولید محصولات ساختمانی و سهولت در عرضۀ محصولات به مشتریان شمال غربی کشور و بازارهای خارجی اطراف تأسیس شد.

شرکت آریا کنف برد

یکی دیگر از مجموعه ­های بزرگ و هدفمند این هلدینگ با هدف فرآوری محصولات گچ در کشور عزیزمان و جلوگیری از خام­فروشی، با هدف تولید انواع صفحات روکش­دارگچی به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده­ ها در ایران به شمار می­ رود. گسترۀ محصولات این شرکت شامل صفحات روکش­دار گچی، تایل­های سقف با آخرین فن­آوری روز دنیا است. این شرکت با هدف تمرکز بر ارائۀ نوآوری­های فنی و تولید محصولات با کیفیت و مطابق با قوی­ترین استانداردها تأسیس شد.

شرکت توسعه گچ متین/ شعبۀ بندرعباس

مؤسسین مجموعۀ توسعۀ گچ متین با نیم قرن سابقه در صنعت گچ و با هدف اشتغال­زایی، جلوگیری از خام­فروشی سنگ گچ و فرآوری گچ با رویکردی نوآورانه و تولید گچ­های ترکیبی و صنعتی اقدام به راه­اندازی این شعبه در جنوب کشور (شهربندرعباس) نمودند. بازار هدف شعبۀ جدید جنوب کشور و بازارهای برون مرزی از طریق اسکله شهیدرجایی خواهد بود.